Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Een paar vintage zilveren oorbellen met baardjes van vossenstaart. De oorbellen worden bekroond met een vergulde en geëmailleerde decoratie. De cirkels zijn 1,8 cm in diameter. Afmeting: 7 cm lang Gewicht: 14,5 gram Keuren: 925 aan de achterzijde Verzending internationaal met DHL Express, binnen Nederland met PostNL. Zendingen naar plaatsen die door DHL aangemerkte worden als "afgelegen gebied", worden verzonden met de PostNL verzekerservice. in Sieraden en edelstenen / Zilveren sieraden
Bekijk kavel

Andere interessante kavels