Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Schitterende grote zilveren hanger in de Art Deco stijl, ingelegd met prachtig glanzend parelmoer. De hanger is bevestigd aan een 45 cm. lang rubberen snoer met een zilveren slotje. De hanger meet 4,5 x 5 cm en het geheel weegt ruim 25 gram! De hanger is aan de achterzijde gemerkt met 925, het slotje is eveneens gemerkt met 925. Dit sieraad is in uitstekende, onbeschadigde staat. in Sieraden en edelstenen / Antieke en vintage zilveren sieraden
Bekijk kavel

Andere interessante kavels