Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Mondgeblazen medicijnflesje van lichtgroen sodaglas (Waldglas) met half-bolvormige buik en hoog opgestoken ziel.Pontiellitteken aan onderkant van de ziel.Waarschijnlijk vervaardigd in Duitsland of De Nederlanden.Datering: 17e - vroege 18e eeuw Hoogte : 7,6 cm Diameter buik : ca 4 cm Conditie: In zeer goede gebruikte staat. Geen breuk, geen chips, geen restauraties.Her en der zowel aan binnen- als buitenkant enige kalkachtige afzettingen. Bekijk ook de foto's voor een eigen goede indruk. Kavel wordt zorgvuldig verpakt en per aangetekende pakketpost (PostNL) verzonden. in Antiek / Keramiek en glas
Bekijk kavel

Andere interessante kavels