Bekijk kavel bij Ticketveiling.nl

Zie website veilinghuis

Veiling loopt tot

Zie website veilinghuis

Stap aan boord van de Stedemaeght voor een unieke zeilervaring op het IJsselmeer! Beleef avontuur, ontspanning en nostalgie op dit prachtige schip. Liefhebbers kunnen de matrozen helpen met de zeilen, niets moet alles mag!

Andere interessante kavels