Bekijk kavel
Nu aangeboden dit zeer zeldzame en zeer verzamelbare LP-album van The Jimi Hendrix Experience, uitgebracht in 1969 op het Track Record Label. Het album Kwaliteit Vinyl : VG t/m VG+ (Gebruikssporen. Lichte craquelé tussen de cijfers.) Omslag: VG+ De Jimi Hendrix-ervaring – Electric Ladyland deel 1 Etiket: Baanrecord – 613010, Baanrecord – 613 010 Formaat: Vinyl, LP, Album, Stereo Land: VK Uitgegeven: 1969 Genre: Rock Stijl: bluesrock, psychedelische rock Tracklijst Nog steeds regent, nog steeds droomt 04:24 Huis afbranden 4:35 Altijd langs de Wachttoren 4:01 Voodoo Chili (lichte terugkeer) 5:14 Regenachtige dag, droom weg 3:43 1983 .... (Een meerman die ik zou moeten worden) 13:46 Maan, keer de getijden... Zachtjes, zachtjes weg 8:53 Electric Ladyland is het derde en laatste studioalbum van de Jimi Hendrix Experience, uitgebracht in oktober 1968. Dit is deel 1 van het dubbelalbum. Zie afbeeldingen voor details. De Foto's maken deel uit van en vormen een aanvulling op de omschrijving en staat van het aangeboden object.
Bekijk kavel

Andere interessante kavels