Bekijk kavel
Groot polychroom gotisch beeld van Madonna met kind uit het begin van de 16e eeuw. Dit Vlaamse beeld is vermoedelijk afkomstig uit de omgeving van Mechelen in België. 85 cm hoog Dit item werd in de 20e eeuw gekocht door mijn overleden grootvader, een antiekverzamelaar en kunstexpert.
Bekijk kavel

Andere interessante kavels