Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel bij Onlineveilingmeester.nl

€ 10

Partij tafels en bureaus, Bestaande uit o.a.eettafel, bureaus, bijzettafels, salontafel, etc.Met beschadigingen en gebruiksporen.Exclusief pallets.

Andere interessante kavels