Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel bij Onlineveilingmeester.nl

€ 46

Boekenkast 75x30x170 cm massief sheeshamhout, , , nieuw, Verpakking beschadigd. Dient zelf gemonteerd te worden. Deze houten boekenkast is een tijdloze aanvulling op je interieur! De boekenkast is gemaakt van massief sheeshamhout en is zeer duurzaam en stabiel. Sheesham is een tropisch hardhout dat bekend staat om zijn rijke nerven en ook wel bekend is als rozenhout of palissander. De 4 grote planken en 2 lades bieden voldoende ruimte om je boeken, mappen, dvd's en andere spullen netjes geordend te houden. De boekenplank voegt een vleugje rustieke charme toe aan je interieur. Elke stap in het constructieproces wordt met de grootste zorg uitgevoerd, of het nu gaat om polijsten, schilderen of lakken. Montage is eenvoudig. Belangrijke opmerking: de kleuren en nerven kunnen per stuk varieren. Hierdoor is elk meubelstuk uniek en net iets anders dan de rest; de levering is willekeurig.

Andere interessante kavels