Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel bij Onlineveilingmeester.nl

€ 12

1x Tristar Elektrische Kachel KA-5088 - Keramische torenkachel - Afstandsbediening - Geschikt voor 25 m - Wit Tristar, , , Retourgoed, Soort: Ventilator elektrisch verwarmingstoestel Verwarmingselement type: Keramisch Aantal vermogenniveau's: 3 Aan/uitschakelaar: Ja Auto oscillatie: Ja Automatisch uitschakelen: Ja Veiligheidsschakelaar: Ja Land van herkomst: China Snoerlengte: 1,25 m Oververhittingsbeveiliging: Ja Anti-tilt-bescherming: Ja Internationale veiligheidscode (IP): IPX0 Geschikt voor: Binnen Plaatsingsopties: Vloer Kleur van het product: Wit Materiaal behuizing: Kunststof Draagbaar: Ja Indicatielampje: Ja Handvat(en): Ja Soort bediening: Knoppen, Draaiknop Verwarmingsvermogen: 2000 W Instelbare thermostaat: Ja Verwarming power (min): 1400 W Geschikt voor ruimtes tot: 20 m2 Geluidsniveau ventilatie (max): 60 dB Bedieningstype thermostaat: Mechanisch Vermogen: 2000 W AC-ingangsspanning: 240 V AC-ingangsfrequentie: 50 / 60 Hz Breedte: 260 mm Diepte: 260 mm Hoogte: 610 mm Aantal per verpakking: 1 stuk(s) Gebruikershandleiding: Ja Merk: Tristar Mpn: KA-5088 Type verwarming: Ventilatorkachel Vermogen: 2000 Watt Geschikt voor badkamer: Nee Beschermingsgraad tegen aanraking (IP): Geen IP-waarde Beschermingsgraad tegen vocht (IP): Geen IP-waarde Aanbevolen voor ruimte tot: 22 m2 Muur montage: Nee Kleur: Wit Regelbare thermostaat: Nee Aantal warmtestanden: 3 Aan-uit schakelaar: Ja Verrijdbaar: Ja Met wielen: Nee Anti-vries modus: Nee, Dit retourproduct is gecontroleerd en getest en is volledig functioneel. Het product heeft beschadigingen: Er... lees verder bij Onlineveilingmeester.nl

Andere interessante kavels