Bekijk kavel bij Onlineveilingmeester.nl

€ 10

1x Tefal Stoomstrijkijzer Easygliss Plus FV5735 Tefal, , , Retourgoed, Soort: Droog- & stoomstrijkijzer Zoolplaat materiaal/coating: Durilium-zoolplaat Snoerlengte: 2 m Steam boost performance: 220 g/min Automatisch uitschakelen: Ja Kleur van het product: Blauw, Wit Stoomstoot functie: Ja Continue stoom: Ja Continu stoom uitvoering: 45 g/min Automatisch antikalksysteem: Ja Capaciteit watertank: 0,27 l Anti-druppelfunctie: Ja Anti-kalkaanslag: Ja Verticale stoomfunctie: Ja Sproeifunctie: Ja Draadloos: Nee Ontworpen voor reizen: Nee Stabiele steun voor onderkant van strijkijzer: Ja Precisiepunt: Ja Land van herkomst: Frankrijk Vermogen: 2500 W Gewicht: 1,29 kg Breedte: 145 mm Diepte: 300 mm Hoogte: 150 mm Breedte verpakking: 140 mm Diepte verpakking: 340 mm Hoogte verpakking: 180 mm Gewicht verpakking: 1,65 kg Breedte pallet: 80 cm Lengte pallet: 120 cm Hoogte pallet: 120,6 cm Gewicht pallet: 199 kg Palletvolume: 944,622 dm3 Aantal dozen per pallet: 108 Aantal dozen per pallet laag: 36 Aantal lagen per pallet: 3 Merk: Tefal Model: Easygliss Plus MPN: FV5735 Kleur: Blauw Type: Stoomstrijkijzer Gewicht: 1,7 kg Vermogen: 2400 Watt Materiaal zool: Keramiek Snoerlengte: 2 m. Draadloos: Nee Type antikalksysteem: Zelfreinigend Minuten tot aan gebruik: 1 Stoomdruk in bar: 0 bar, Dit retourproduct is gecontroleerd en getest en is volledig functioneel. Het product heeft beschadigingen: Een of... lees verder bij Onlineveilingmeester.nl

Andere interessante kavels