Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel bij Onlineveilingmeester.nl

€ 41

1x Oral-B Genius 10000 Adult Rotating-oscillating toothbrush Rose gold Oral-B, , , Retourgoed, Bedoeld voor: Volwassene Type tandenborstel: Roterende-oscillerende tandenborstel Aanpasbare snelheid: Ja Aantal tandenpoetsmodi: 6 Kleur van het product: Rosegoud Tandenborstel frequentie (oscilaties): 48000 bewegingen per minuut Druksensor: Ja Stroombron: Batterij/Accu Type batterij: Ingebouwde accu Batterijtechnologie: Lithium-Ion (Li-Ion) Oplaadbaar: Ja Aantal handvatten opgenomen: 1 stuk(s) Aantal opzetborstels inbegrepen: 1 stuk(s), Dit retourproduct is gecontroleerd en getest en is volledig functioneel. Het product heeft beschadigingen: zichtbare gebruikssporen Daarnaast missen er enkele onderdelen: borstels De verpakking is vervangen. Maak de wereld een stukje duurzamer door dit retourproduct een tweede leven te geven.Kavels van deze veiling worden binnen Nederland en België verzonden door de opdrachtgever. De verkoper biedt 12 maanden verkopersgarantie aan. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Per kavel staat het bedrag aangegeven in de bijzonderheden en bij het uitbrengen van jouw bod. Kavels worden zo spoedig mogelijk na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.

Andere interessante kavels