Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel bij Onlineveilingmeester.nl

€ 16

1x Microsoft Sculpt Ergonomic toetsenbord Inclusief muis RF Draadloos QWERTY Zwart Microsoft, , , Retourgoed, Aan-uit schakelaar: NVerlichting: NeeToetsenbord opties: Ergonomisch | Numeriek keypadMuisverbinding: Radio(RF)Stijl toetsenbord: GebogenPolssteun: JaWireless ontvanger interface: USBMeegeleverde ontvanger: JaBatterijen meegeleverd: JaAansluiting: USBToetsenbordindeling: QWERTYToetsenbord formaat: StandaardNumeriek toetsenblok: JaWindows-toetsen: JaConnectiviteitstechnologie: BedraadBedoeld voor: PC/serverBacklight: NeeKleur van het product: ZwartErgonomisch ontwerp: JaType accu/batterij: AAAOndersteund aantal accu's/batterijen: 2Inclusief muis: JaAantal knoppen: 4Scroll: JaScroll type: WielOndersteunt Windows: Windows 7 Home Basic,Windows 7 Home Basic x64,Windows 7 Home Premium,Windows 7 Home Premium x64,Windows 7 Professional,Windows 7 Professional x64,Windows 7 Starter,Windows 7 Starter x64,Windows 7 Ultimate,Windows 7 Ultimate x64,Windows 8,Windows 8 Enterprise,Windows 8 Enterprise x64,Windows 8 Pro,Windows 8 Pro x64,Windows 8 x64Ondersteunt Mac-besturingssysteem: Mac OS X 10.4 Tijger, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain LionMinimale opslag schijfruimte: 150 MBMerk: MicrosoftMpn: L5V-00021Model: Sculpt Ergonomic DesktopKleur: ZwartDraadloos: JaOplaadbaar: NeeSysteemeisen: minimale harde schijf ruimte: 150 MBToetsenbord indeling: QWERTYToetsenbordverbinding: Radio(RF)Multimediasneltoetsen: JaVlakke toetsen: NeeType toetsenbord: Membraan toetsenPer toets apart verlicht: NeeNumeriek keypad: JaType mechanische toetsen: n.v.t.Ergonomisch ontworpen: JaRechts- of linkshandig: RechtshandigScrollwiel: JaAantal knoppen: 4Instelbare knoppen: Needpi: 1000, Dit retourproduct is gecontroleerd en getest en is volledig functioneel. Het product heeft beschadigingen: Een of meer... lees verder bij Onlineveilingmeester.nl

Andere interessante kavels