Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel bij Onlineveilingmeester.nl

€ 10

1x KRUPS DOLCE GUSTO PICCOLO XS ZWART Krups, , , Retourgoed, Melkopschuimer: Nee Type melkopschuimer: Geen melkopschuimer Geschikt voor koffiesysteem: Dolce Gusto Aantal kopjes per keer: 1 Aantal kopjes: 1 kopjes Inhoud waterreservoir: Inhoud waterreservoir0,8 liter Merk: Krups CE markering: Zichtbaar Single serve merk machine: Krups Taal handleiding: Universeel Reparatie type: Carry-in, Dit retourproduct is gecontroleerd en getest en is volledig functioneel. Het product heeft beschadigingen: Er zitten meerdere krassen of vlekken op het product. Daarbij: Gebruikssporen in de cuphouder. De verpakking is beschadigd. De gratis meegeleverde koffiekopjes of koffiepads ontbreken. Geen handleiding aanwezig Maak de wereld een stukje duurzamer door dit retourproduct een tweede leven te geven.Kavels van deze veiling worden binnen Nederland en België verzonden door de opdrachtgever. De verkoper biedt 12 maanden verkopersgarantie aan. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Per kavel staat het bedrag aangegeven in de bijzonderheden en bij het uitbrengen van jouw bod. Kavels worden zo spoedig mogelijk na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.

Andere interessante kavels