Veilingagenda | Onlangs geveild
Veilingagenda, Kunt, Antiek, Design, Veilingen, Veiling, Auction, Origine, Zenit, Boekenpost, Verzamelen, Adverteren,
19999
page-template-default,page,page-id-19999,tribe-no-js,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-9.3,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Onlangs geveild

  • Oude Chinese Cheng lung gemerkte porseleinen lampenvoet met draken in hemeldecor, oude lampenvoet geweest boorgat in de bodem verder in goede staat 33×23øcm. Opbrengst: € 23.681,-

  • Antieke Arnhemse RAM Colenbrander vaas, patroon sierlijk, letters: W.R B, in doos 10×10,4cm. Cond:G Opbrengst: € 1.665,-

  • Grote antieke Arnhem Ram Colenbrander vaas, decor franje, zonder doos, letters: 4D W.J. 22,5×12,5ø Cond;G Opbrengst: € 2.305,-

  • Grote oude kristallen geslepen dekselpot met bronzen roos, 20e eeuw 21×19ø Cond:G Opbrengst: € 1.153,-

  • Zeer groot eikenhout gesneden heiligbeeld, 19e eeuw heilge apostel met stok, in goede staat 140cm. Cond:G Opbrengst: € 897,-

  • Oude Spinet  met bankje, gemaakt door G. Klop te Garderen 1974, rood-goud gelakt, in goede staat 80x132x85cm. Opbrengst: € 1.025,-

  • Negentiende eeuws koloniaal kruisvoet kunstkabinet met oosterse invloeden, messing beslag en diverse lades, in goede originele staat, 2 delig Cond:G 152x96x50cm. Opbrengst: € 2.881,-

  • Antieke Franse vuurvergulde pendule omstreeks 1800, zeldzaam model met zeldzaam uurwerk, kwartierslag repetitie op 2 bellen met 4 slagwerkhamers, functies niet getest! uurwerk mogelijk niet oorspronkelijk bij klokkast, vergulding goed. 42x30x13cm. Cond:R/G Opbrengst: € 3.457,-

  • Zeldzame Franse Louis Seize tafelregulateur met kwartierslag op dubbele bel, omstreeks 1780, vuurvergulde klokkast eimalle wijzerplaat, onder glazen stolp(van latere datum) 43x25x16cm. Cond:G Opbrengst: € 3.201,-

  • Twee 19e eeuwse vergulde Empire stijl kaarskandelaren met Griekse vrouwenfiguur in goede staat. 47cm. Cond.:G Opbrengst: € 1.281,-

  • Cornelis Lieste (1817- 1861), heuvelachtig landschap met avondstemming en wandelaars (inclusief boek waarin schilderij is afgebeeld, B.C. Koekkoek tentoonstelling Kleve), olieverf op paneel 35x27cm. Cond.: G Opbrengst: € 3.841,-

  • Antieke bijbel met zilveren sloten, hoeken en ketting. Antieke bijbel, 1771, met goudsnede met bewerking. Versierd met een dubbele zilveren sluiting met bijbehorende hoekstukken, allen met een gecontourneerde vorm voorzien van C-voluten en bloemenmanden. MT: E.Wientjes, Ootmarsum jl.: C:1837. Tevens voorzien van een Zilveren element...

  • Uniek zeer groot zilveren bestek, 750/000 ( 12 löthige), 19e eeuw, in 3 originele houten cassettes. Bestek bestaande uit 24 tafelvorken, -lepels en -messen, 24 dessertvorken, -lepels en -messen, 24 gebaksvorken, 24 theelepels, een soepsleef, 2 sauslepels, 2 vismessen, 24 kleine lepels, 2 opdiencouverts, 2...