Cornelis Lieste (1817- 1861), heuvelachtig landschap met avondstemming en wandelaars (inclusief boek waarin schilderij is afgebeeld, B.C. Koekkoek tentoonstelling Kleve), olieverf op paneel 35x27cm. Cond.: G

Opbrengst: € 3.841,-

Antieke bijbel met zilveren sloten, hoeken en ketting. Antieke bijbel, 1771, met goudsnede met bewerking. Versierd met een dubbele zilveren sluiting met bijbehorende hoekstukken, allen met een gecontourneerde vorm voorzien van C-voluten en bloemenmanden. MT: E.Wientjes, Ootmarsum jl.: C:1837. Tevens voorzien van een Zilveren element met hangeroog en ketting, jl.: G 1841, te Groningen. 9x15x6,5 cm. In goede staat

Opbrengst: € 1.102,-

Uniek zeer groot zilveren bestek, 750/000 ( 12 löthige), 19e eeuw, in 3 originele houten cassettes. Bestek bestaande uit 24 tafelvorken, -lepels en -messen, 24 dessertvorken, -lepels en -messen, 24 gebaksvorken, 24 theelepels, een soepsleef, 2 sauslepels, 2 vismessen, 24 kleine lepels, 2 opdiencouverts, 2 opdienlepels met hout en 2 opdienvorken met hout en een visschep. Het bestek heeft een gecontourneerde steel versierd met C-voluten en bekroond met een palmetversiering.  De theelepels hebben een ander decor met getorste steel en  knop op de steel en fraai gegraveerde bak. MT.: SY & Wagner, Berlin. jl.N ( staat ook in de cassette gedrukt ) Totaal gewicht zonder messen en opdiencouverts: Totaal zilvergewicht ca 8900 gr.

Opbrengst: € 7.041,-

Facebook