Binnenkort te veilen

  • Antieke KangXi schotel met centraal medaillon met afbeelding Joosje te Paard. Taxatie € 250,– – € 350,– Kijkdagen: 7, 8 en 9 april Catalogus: www.aldfryslan.nl

  • Bronsje 21 cm hoog, gesigneerd voorzijde: IDA, achterzijde gesigneerd: Emmanuel Villanis. Taxatie € 500,– – € 700,– Kijkdagen: 7, 8 en 9 april Catalogus: www.aldfryslan.nl

  • Gepatineerderde koperen Amsterdamse School tafelpendule ca. 1930 taxatie € 250,–  – € 350,– Kijkdagen: 7, 8 en 9 april Catalogus: www.aldfryslan.nl

  • Koppel kapitale vazen, China, met polychroom decor van perzik plukkende personages in tuin, hoogte 88 cm., 1 bodem gerestaureerd Richtprijs € 2000-4000

  • De enorme diamant die een christelijke geestelijke begin maart in Sierra Leone vond, blijkt met een gewicht van 706 karaat een van de grootste diamanten ter wereld te zijn. Een mooie vondst voor dit arme land, dat tot 2002 verwikkeld was in een lange geschiedenis...