Antieke Franse vuurvergulde pendule omstreeks 1800, zeldzaam model met zeldzaam uurwerk, kwartierslag repetitie op 2 bellen met 4 slagwerkhamers, functies niet getest! uurwerk mogelijk niet oorspronkelijk bij klokkast, vergulding goed. 42x30x13cm. Cond:R/G

Opbrengst: € 3.457,-

Cornelis Lieste (1817- 1861), heuvelachtig landschap met avondstemming en wandelaars (inclusief boek waarin schilderij is afgebeeld, B.C. Koekkoek tentoonstelling Kleve), olieverf op paneel 35x27cm. Cond.: G

Opbrengst: € 3.841,-

Antieke bijbel met zilveren sloten, hoeken en ketting. Antieke bijbel, 1771, met goudsnede met bewerking. Versierd met een dubbele zilveren sluiting met bijbehorende hoekstukken, allen met een gecontourneerde vorm voorzien van C-voluten en bloemenmanden. MT: E.Wientjes, Ootmarsum jl.: C:1837. Tevens voorzien van een Zilveren element met hangeroog en ketting, jl.: G 1841, te Groningen. 9x15x6,5 cm. In goede staat

Opbrengst: € 1.102,-

Facebook